ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 28.12.2010 р. N 920

Про внесення змін в рішення міськвиконкому від 12.11.2009 N 771 "Про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира"

Відповідно до рішення міської ради від 18.11.2010 N 6 "Про затвердження на посадах заступників Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами виконкому міської ради" (Рішення N 6) та ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни в рішення міськвиконкому від 12.11.2009 N 771 "Про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира" (Положення N 771), а саме:

1.1. Пункт 5 викласти у наступній редакції:

"Встановити, що функції з підготовки договорів про залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира, розрахунок суми пайового внеску, реєстрацію та контроль виконання умов договорів покладаються на управління капітального будівництва міської ради, а підписання договорів - на першого заступника міського голови з питань виконавчих органів ради".

1.2. Пункт 7 викласти у наступній редакції:

"Департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради щоквартально розміщувати інформацію про використання коштів фонду соціально-економічного розвитку м. Житомира на сайті міської ради".

2. Встановити відсоток пайової участі (внеску) замовника будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира від загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування, визначеної згідно з державними будівельними нормами, без урахування витрат з придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішньо- та позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій, та для індивідуальних житлових будинків на підставі технічного паспорту об'єкта (інвентаризаційна вартість) згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

 

Міський голова

В. М. Дебой


 

Додаток
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
28.12.2010 N 920


Розмір встановленого відсотка пайової участі (внеску) замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира

1. Кожаріна Тамара Йосипівна - 10 %.

2. Дубовик Ольга Степанівна - 10 %.

3. Вінярська Наталія Геннадіївна - 10 %.

4. М'яновська Вікторія Леонідівна - 4 %.

5. Гадзевич Володимир Володимирович - 4 %.

6. Миколайчук Олександр Трохимович - 4 %.

7. Бойківський Юрій Леонідович - 4 %.

8. Концедайло Світлана Федорівна - 4 %.

9. Ніколенко Володимир Володимирович - 4 %.

10. Зубрицький Геннадій Миколайович - 4 %.

11. Антоненко Наталія Володимирівна - 4 %.

12. Сердюк Людмила Миколаївна - 4 %.

13. ВАТ "ЕК "Житомиробленерго" - 5 %.

 

Керуючий справами міськвиконкому

П. Ю. Кудряшов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали