ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 29.02.2012 р. N 21

Про внесення змін в рішення п'ятої сесії міської ради від 30 березня 2011 р. N 20 "Про надання дозволу комунальному підприємству "Хмельницькбудзамовник" на передачу зовнішніх мереж електропостачання житлового будинку по вул. Інститутській, 8/2 у постійне безоплатне користування (з передачею на баланс) відкритому акціонерному товариству енергопостачальній компанії "Хмельницькобленерго"

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести зміни в рішення п'ятої сесії міської ради від 30 березня 2011 р. N 20 "Про надання дозволу комунальному підприємству "Хмельницькбудзамовник" на передачу зовнішніх мереж електропостачання житлового будинку по вул. Інститутській, 8/2 у постійне безоплатне користування (з передачею на баланс) відкритому акціонерному товариству "Хмельницькобленерго", а саме:

1.1. замінити в назві рішення слова: "у постійне безоплатне користування (з передачею на баланс) відкритому акціонерному товариству енергопостачальній компанії "Хмельницькобленерго" на слова: "безоплатно у власність публічного акціонерного товариства "Хмельницькобленерго".

1.2. замінити у пункті 1 слова: "в постійне безоплатне користування (з передачею на баланс) відкритому акціонерному товариству "Хмельницькобленерго" на слова: "безоплатно у власність публічного акціонерного товариства "Хмельницькобленерго".

2. Уповноважити комунальне підприємство "Хмельницькбудзамовник" укласти договір безоплатної передачі у власність.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали