ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 11.04.2012 р. N 33

Про внесення змін в рішення сесій міської ради та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в короткострокову оренду юридичним особам, громадянину

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Законом України "Про оренду землі", міська рада вирішила:

1. Внести зміни:

1.1. в графу 4 п. 6 додатка 3 до рішення 35-ї сесії міської ради від 28.04.2010 р. N 21, замінивши слова: "землі житлової та громадської забудови" на слова: "землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення" відповідно до поданого клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Ніагара", довідки управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 22.08.2011 р. N 1881/03-01-15;

1.2. в графу 4 п. 4 додатка 2 до рішення 32-ї сесії міської ради від 23.12.2009 р. N 24 (Рішення N 24), замінивши слова: "землі житлової та громадської забудови" на слова: "землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення" відповідно до поданого клопотання приватного підприємства "Лєгніца" та в зв'язку з допущеною помилкою;

1.3. в графу 5 п. 4 додатка 1 до рішення 30-ї сесії міської ради від 25.11.2009 р. N 25, замінивши слова: "землі житлової та громадської забудови" на слова: "землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення" відповідно до поданої заяви гр. Горностая М. Г. та плану зонування.

2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в короткострокову оренду юридичним особам, громадянину згідно з додатком (додається до оригіналу).

3. Передавати земельні ділянки на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

4. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету орендної плати за землю.

5. Юридичним особам укласти договори оренди землі у чотирьохмісячний термін.

6. Землекористувачу сплатити плату за землю у розмірі земельного податку, до державної реєстрації договору оренди землі (від дати прийняття даного рішення).

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали