ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 05.05.2011 р. N 295/7

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради "Про утворення спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради, затвердження її складу та Положення про неї" від 23.03.2011 р. N 200/6 (делеговані повноваження)

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.03.2011 року N 200/6 було утворено при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради спостережну комісію та затверджено її склад на підставі пункту 1 частини другої статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Керуючись ст. ст. 42, 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи кадрові зміни в Чернівецькій міській раді, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2011 р. N 200/6 "Про утворення спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради, затвердження її складу та Положення про неї", а саме:

1.1. Вивести із складу спостережної комісії: Сухар Тетяну Валентинівну, Єремічука Трояна Миколайовича, Поліщука Олександра Павловича, Спіжавка Григорія Миколайовича

1.2. Ввести в склад спостережної комісії:

Ситника Сергія Анатолійовича, в. о. начальника відділу правового забезпечення питань містобудівного комплексу та земельних відносин юридичного управління Чернівецької міської ради - секретарем комісії; Бистрицького Ярослава Костянтиновича, пенсіонера (за згодою), Шевченка Олександра Григоровича, пенсіонера (за згодою) - членами комісії.

2. Рішення набирає чинності з моменту опублікування його в газеті "Чернівці" та підлягає розміщенню на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Михайлішина В. М.

 

Секретар Чернівецької
міської ради

В. Михайлішин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали