МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 травня 2018 року N 1024

Про внесення зміни до додатка 10 до Методичних рекомендацій щодо організації надання амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 15 липня 2011 року N 417

Відповідно до підпункту 2 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою зниження дитячого травматизму від опікової травми у дітей вікової групи від 0 до 5 років, навчання батьків методам надання першої допомоги при опіках наказую:

1. Внести зміни до додатка 10 до Методичних рекомендацій щодо організації надання амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 15 липня 2011 року N 417 "Про організацію амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні" (Методичні рекомендації N 417), доповнивши пункт 3 "Про післяпологовий період" розділу "Рекомендовані теми для занять" новою позицією такого змісту:

"Профілактика опіків у дітей та надання першої медичної допомоги дітям при опіках (з акцентом на вікові категорії від 0 до 5 років).".

2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лінчевського О. В.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали