МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.12.2011

м. Київ

N 1576

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 грудня 2011 р. за N 1438/20176

Про внесення зміни до форми примірного договору про надання середньострокової позики

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 N 1236 "Про внесення зміни до пункту 11 Порядку надання Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям і виконавчим органам відповідних місцевих рад середньострокових позик та їх погашення" (Постанова N 1236)

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміну до пункту 5.4 розділу V форми примірного договору про надання середньострокової позики, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 N 14 "Про затвердження форм документів для надання середньострокових позик", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.01.2011 за N 129/18867, доповнивши його абзацами такого змісту:

"У разі надання місцевими фінансовими органами розрахунків щодо необхідності спрямування додаткових коштів для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, які повністю утримуються за рахунок місцевих бюджетів, Мінфін може погодити продовження погашення заборгованості минулих років за позиками, у тому числі безвідсотковими, до 1 квітня року, що настає за звітним, в межах суми перевиконання річного розрахункового обсягу кошика доходів.

Погашення такої заборгованості в межах суми перевиконання в наступному бюджетному періоді здійснюється шляхом зарахування протягом I кварталу на єдиний казначейський рахунок доходів загального фонду відповідних місцевих бюджетів із застосуванням нормативу до суми заборгованості, яка підлягає погашенню.

Під час формування місцевих бюджетів на плановий бюджетний період у таких бюджетах передбачаються кошти на виконання зобов'язань за непогашеними позиками минулих років.".

2. Департаменту місцевих бюджетів та інвестицій (Кузькін Є. Ю.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

А. Мярковський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали