Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення зміни до наказу ДСА України від 14.03.2017 N 330

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 липня 2017 року N 792

Про внесення зміни до наказу ДСА України від 14.03.2017 N 330

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Якимівського районного суду Запорізької області від 22.06.2017 N ЕП-55/17-Вих, наказую:

1. Внести зміну до наказу ДСА України від 14.03.2017 N 330 "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Якимівському районному суді Запорізької області" (Наказ N 330), шляхом викладення пункту 2 наказу в такій редакції:

"2. Визначити адміністраторами під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Якимівському районному суді Запорізької області Федоренко Світлану Євгенівну, заступника керівника апарату Якимівського районного суду Запорізької області, та Корнієнко Марину Миколаївну, секретаря судового засідання Якимівського районного суду Запорізької області (у разі відсутності Федоренко С. Є.).".

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Якимівського районного суду Запорізької області та Територіального управління ДСА України в Запорізькій області.

3. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) розмістити цей наказ у розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" офіційного сайту ДСА України не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О. А.

 

Голова

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали