Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення зміни до наказу ДСА України від 25.01.2017 N 91

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 червня 2017 року N 726

Про внесення зміни до наказу ДСА України від 25.01.2017 N 91

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Одеській області від 26.05.2017 N 6-1055/17, наказую:

1. Внести зміну в додаток до наказу ДСА України від 25.01.2017 N 91 "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Територіальному управлінні ДСА України в Одеській області та вакантних посад категорії "Б" - керівників апаратів місцевих судів та їх заступників" (Наказ N 91), а саме: слова та знак "головний спеціаліст юридичного відділу Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області;" замінити словами та знаком "начальник юридичного відділу Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області;".

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Лавер І. Г.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Територіального управління ДСА України в Одеській області.

3. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) розмістити на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база" цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О. А.

 

Голова

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали