МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2012 року N 325

Про внесення зміни до наказу Міненерговугілля від 29.03.2011 N 30

З метою визначення права підпису на документах Міненерговугілля та повноважень щодо супроводження законопроектів у комітетах Верховної Ради України наказую:

1. Доповнити наказ Міненерговугілля від 29.03.2011 N 30 "Про надання права першого та другого підписів на документах Міненерговугілля" (Наказ N 30) пунктом 7 такого змісту:

"7. Уповноважити директора Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу Константінова М. І. на підписання листів інформаційного характеру, інших документів, які не пов'язані із здійсненням міністром політичних функцій, на підставі визначеної міністром позиції, забезпечувати супровід в комітетах Верховної Ради України законопроектів з питань, віднесених до компетенції міністерства, представляти міністерство в комітетах Верховної Ради України, Кабінеті Міністрів України, центральних органах виконавчої влади та інших організаціях".

2. У зв'язку з цим пункт 7 вважати пунктом 8.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали