МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.01.2017

м. Київ

N 104

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2017 р. за N 199/30067

Про внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 серпня 2012 року N 912

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року N 1037 "Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (Постанова N 1037)

НАКАЗУЮ:

1. Примітку 1 до додатка 1 до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 серпня 2012 року N 912 "Про впорядкування умов оплати праці окремих категорій працівників Міжнародного дитячого центру-комплексу "Золотий ключик" (Наказ N 912) (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2012 року за N 1447/21759, після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Посадові оклади (тарифні розряди, ставки заробітної плати) з 01 січня 2017 року розраховуються, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року.".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім.

2. Керівнику Міжнародного дитячого центру-комплексу "Золотий ключик" забезпечити:

встановлення з 01 січня 2017 року в штатному розписі нових розмірів посадових окладів (тарифних ставок, ставок заробітної плати), визначених, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року;

диференціацію заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної у межах фонду оплати праці, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи.

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування і застосовується з 01 січня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра В. В. Ковтунця.

 

Міністр

Л. М. Гриневич

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Профспілки працівників
освіти і науки України

Г. Ф. Труханов

Перший заступник Голови СПО
об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
 сторони роботодавців 
на національному рівні

Д. Олійник

Заступник Міністра фінансів
України

С. Марченко

Міністр соціальної політики
України

А. Рева
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали