Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення зміни до наказу Служби безпеки України від 20 лютого 2009 року N 95

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

НАКАЗ

21.02.2017

м. Київ

N 102

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 березня 2017 р. за N 313/30181

Про внесення зміни до наказу Служби безпеки України від 20 лютого 2009 року N 95

Відповідно до статей 10, 13 Закону України "Про Службу безпеки України", постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року N 1037 "Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (Постанова N 1037)

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміну в додаток 1 до Умов оплати праці працівників штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України, транспортних, соціально-побутових та експлуатаційно-ремонтних організацій, а також наукових, науково-дослідних та спеціалізованих установ Служби безпеки України, затверджених наказом Служби безпеки України від 20 лютого 2009 року N 95, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 24 березня 2009 року за N 270/16286 (із змінами), доповнивши після абзацу першого пункту 1 примітки новим абзацом такого змісту:

"Посадові (місячні) оклади, тарифні ставки з 01 січня 2017 року розраховуються, виходячи з розміру посадового (місячного) окладу, тарифної ставки працівника 1 тарифного розряду, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року.".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім.

2. Керівникам штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України, транспортних, соціально-побутових та експлуатаційно-ремонтних організацій, а також наукових, науково-дослідних та спеціалізованих установ Служби безпеки України забезпечити:

встановлення з 01 січня 2017 року нових розмірів посадових (місячних) окладів, тарифних ставок працівників, визначених, виходячи з розміру посадового (місячного) окладу, тарифної ставки працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року;

диференціацію заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної у межах фонду оплати праці, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи.

3. Начальникам Управління правового забезпечення та Фінансово-економічного управління Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 січня 2017 року.

 

Голова Служби
генерал армії України

В. Грицак

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Перший заступник Голови
СПО сторони роботодавців
на національному рівні

Д. Олійник

Заступник Міністра фінансів -
керівник апарату

Є. Капінус

Голова Об'єднаного комітету
профспілки Служби безпеки України

В. Шатілов

Перший заступник Міністра
соціальної політики України

О. Крентовська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали