ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 жовтня 2017 року N 261

Про внесення зміни до Переліку відомостей щодо діяльності Державної служби статистики України, що становлять службову інформацію, затвердженого наказом Держстату від 23 травня 2017 року N 118

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року N 736 "Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію" (Постанова N 736) та пункту 1.2 рішення Комісії з питань роботи із службовою інформацією Державної служби статистики України (протокол засідання від 30 серпня 2017 року N 3) наказую:

1. Унести зміну до Переліку відомостей щодо діяльності Державної служби статистики України, що становлять службову інформацію, затвердженого наказом Держстату від 23 травня 2017 року N 118 (Перелік N 118) (далі - Перелік), доповнивши його пунктом 24 такого змісту:

"Відомості, що містяться в дисциплінарній справі державного службовця органів державної статистики".

2. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити до 09 жовтня 2017 року оприлюднення зміни до Переліку (Перелік N 118), затвердженої пунктом 1 цього наказу, на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України в розділі "Доступ до публічної інформації".

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату Державної служби статистики України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Державної служби статистики України керуватися у роботі зміною, затвердженою пунктом 1 цього наказу.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

І. Є. Вернер
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали