МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2017 року N 378

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

На виконання вимог, встановлених статтею 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами наказую:

1. Внести до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 15.12.2016 N 518 (План N 518), зміну, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Семерак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України
11 жовтня 2017 року N 378

ЗМІНА
до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (План N 518)

Доповнити План завданням такого змісту:

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

Метою розробки та прийняття проекту акта є врегулювання деяких проблемних аспектів надання та продажу на аукціонах спецдозволів на користування надрами, дерегуляція цих дозвільних процедур, усунення деяких юридично-технічних невідповідностей у чинних Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами (Постанова N 615) та Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами (Постанова N 594), приведення їх у відповідність до вимог законодавства України.

Держгеонадра

IV квартал 2017 року
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали