МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 жовтня 2017 року N 365

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

На виконання вимог, встановлених статтею 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами, наказую:

1. Внести до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 15.12.2016 N 518 (План N 518), зміну, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Семерак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України
03 жовтня 2017 року N 365

ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (План N 518)

Доповнити План завданнями такого змісту:

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію пілотного проекту із запровадження порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів"

Метою розробки та прийняття проекту акта є впровадження системи електронних аукціонів з продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, що в свою чергу дозволить спростити процедуру організації аукціону, забезпечить доступність, прозорість, публічність процесу продажу спецдозволів на аукціоні; зменшить затрати часу, які будуть витрачатися як суб'єктами господарювання так і державним органом, дозволить збільшити кількість потенційних учасників аукціону, що як наслідок позитивно позначиться на збільшенні надходжень до державного бюджету, запровадить принципово нові методи для державного управління у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр

Держгеонадра

IV квартал 2017 року

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр"

Розроблення зазначеного проекту постанови Кабінету Міністрів спрямоване на адаптацію (гармонізацію) національної Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр України до Рамкової класифікації викопних енергетичних і мінеральних запасів і ресурсів (РКООН-2009). Вимоги щодо геологічного вивчення надр України встановлені Кодексом України про надра, де геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин (стаття 38) є однією з таких вимог.

Держгеонадра

IV квартал 2017 року

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Методики визначення вартості запасів і ресурсів корисних копалин родовища або ділянки надр, що надаються у користування"

Розроблення зазначеного проекту постанови Кабінету Міністрів спрямоване на виконання пункту 258 Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку "Україна-2020" у 2015 році, який затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України N 213-р від 04.03.2015 (План N 213-р).

Держгеонадра

IV квартал 2017 року

 

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо погодження надання надр у користування)"

Проект має на меті прискорення погодження органами місцевого самоврядування надання ділянок надр у користування як шляхом продажу на аукціоні, так і без аукціону з метою покращення для надрокористувачів умов провадження господарської діяльності у сфері надрокористування та наповнення державного бюджету. Та, з метою приведення у відповідність до положень Кодексу України про надра, пропонується внести зміни до статей 26, 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" в частині повноважень, щодо погодження надання надр у користування органами місцевого самоврядування.

Держгеонадра

IV квартал 2017 року
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали