МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 вересня 2011 року N 317

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

На виконання вимог, встановлених статтею 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"  щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами, наказую:

1. Унести до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 23.12.2010 N 589 (План N 589), зміни, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вільдмана І. Л.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України
05.09.2011 N 317

Зміни
до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (План N 589)

1. План діяльності Мінприроди з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (План N 589) доповнити новим пунктом такого змісту:

N з/п

Назва проекту регуляторного акта
(проекти постанов, законів, Указів Президента)

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Структурний підрозділ, відповідальний за розроблення регуляторного акта

Строк підготовки проекту регуляторного акта

57.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку справляння і розмірів збору за спеціальне використання об'єктів тваринного світу"

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку справляння і розмірів збору за спеціальне використання об'єктів тваринного світу"
розроблено відповідно до статті 18 Закону України "Про тваринний світ"

Департамент охорони природних ресурсів та екомережі

IV квартал 2011

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали