МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 вересня 2011 року N 348

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

На виконання вимог, встановлених статтею 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами наказую:

1. Унести до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 23.12.2010 N 589 (План N 589), зміни, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України
27.09.2011 N 348

Зміни до Плану діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (План N 589)

Доповнити План діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (План N 589) наступним пунктом:

N

Назва проекту регуляторного акта (проекти постанов, законів, Указів Президента)

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Структурний підрозділ, відповідальний за розроблення регуляторного акта

Строк підготовки проекту регуляторного акта

 

1

2

3

4

59.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання дозволу на використання залишків пестицидів і агрохімікатів"

Врегулювання положень Закону України "Про пестициди і агрохімікати" з положеннями Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

Відділ контролю за обігом пестицидів та агрохімікатів Департаменту екологічної безпеки

І квартал 2012

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали