МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 липня 2012 року N 476

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміну до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом МОЗ України від 13 грудня 2011 року N 900 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік" (Наказ N 900) (далі - План), доповнивши його новою позицією, що додається.

2. Відділу забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я забезпечити оприлюднення внесеної зміни до Плану (Наказ N 900) на офіційному веб-сайті МОЗ України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова


 

Додаток
до наказу МОЗ України
02.07.2012 N 476


ЗМІНА
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (Наказ N 900)

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення проекту

1

2

3

4

Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку ведення та використання міжвідомчої бази даних зареєстрованих в Україні медичних виробів"

На виконання пунктів 1, 12, 18 Порядку державної реєстрації медичної техніки та виробів медичного призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2004 року N 1497, з метою отримання оперативної інформації при перетині кордону про наявність (або відсутність) медичних виробів у Державному реєстрі медичної техніки та виробів медичного призначення

IV квартал 2012 року

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я


 

Начальник Управління розвитку
фармацевтичного сектору галузі
охорони здоров'я

Л. В. Коношевич

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали