МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 липня 2012 року N 522

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та статті 741 Основ законодавства України про охорону здоров'я наказую:

1. Внести зміну до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом МОЗ України від 13.12.2011 N 900 (Наказ N 900) (далі - План), доповнивши його пунктом, що додається.

2. Відділу забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я забезпечити оприлюднення зміни до Плану (Наказ N 900) на офіційному веб-сайті МОЗ України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова


 

Додаток
до наказу Міністерства охорони здоров'я України
12.07.2012 N 522


Зміна до Планудіяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (Наказ N 900)

N п/п

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття проекту акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення проекту

 

1

2

3

4

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку видачі та анулювання спеціального дозволу на заняття народною медициною (цілительством)"

Внесення змін до статті 741 Основ законодавства України про охорону здоров'я

III квартал

Управління контролю якості медичних послуг


 

Начальник Управління
контролю якості медичних послуг

Т. М. Донченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали