НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 347

Про внесення зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Внести до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації від 29.12.2011 N 21 (План N 21), зміну, доповнивши його новим пунктом згідно з додатком.

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації" (офіційне видання).

 

Голова НКРЗІ

П. Яцук


 

Додаток
до рішення НКРЗІ
12.07.2012 N 347


Зміна, що вноситься до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 21)

N п/п

Назва та вид регуляторного акта

Мета прийняття

Строки підготовки проекту

Підрозділ відповідальний за розроблення

39

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку зі створенням Фонду загальнодоступних телекомунікаційних послуг"

Забезпечення універсального доступу споживачів до телекомунікаційних мереж загального користування та надання загальнодоступних телекомунікаційних послуг нормованої якості на всій території України за регульованими державою тарифами

III - IV квартал

Департамент правового забезпечення
Департамент економічного аналізу
Департамент зв'язку
Департамент регулювання та ліцензування


 

Директор Департаменту
правового забезпечення

В. Володін

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали