ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 листопада 2011 року N 247

Про внесення зміни до Положення про колегію Державного агентства водних ресурсів України

З метою посилення відповідальності за стан виконавської дисципліни з питань, пов'язаних з реалізацією завдань, покладених на Держводагентство України, наказую:

1. Внести зміну до Положення про колегію Державного агентства водних ресурсів України, затвердженого наказом Держводагентства від 06.09.2011 N 150 "Про затвердження Положення про колегію Державного агентства водних ресурсів України", виклавши підпункт 8 пункту 5 у такій редакції: "8) аналізує стан дотримання законодавства з питань державної служби, організаційно-кадрової роботи та виконавської дисципліни, вирішує питання щодо призначення на посади та звільнення з посад, притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників та заступників керівників, головних інженерів підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держводагентства України".

2. Відділу зв'язків з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ (Ковтуненко) забезпечити доведення зазначеної зміни до відома членів колегії Держводагентства та оприлюднення на офіційному веб-сайті Держводагентства України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Агентства

В. Сташук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали