ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.04.2012

м. Київ

N 484


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 квітня 2012 р. за N 630/20943

Про внесення зміни до Порядку оскарження результатів перевірки виконання умов договору купівлі-продажу у державному органі приватизації

Відповідно до статті 27 Закону України "Про приватизацію державного майна" та з метою впорядкування процедури оскарження результатів перевірки виконання умов договору купівлі-продажу у державному органі приватизації і прийняття рішень з цих питань

НАКАЗУЮ:

1. Внести до наказу Фонду державного майна України від 07 квітня 2005 року N 878 "Про затвердження Порядку оскарження результатів перевірки виконання умов договору купівлі-продажу об'єкта приватизації у державному органі приватизації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 квітня 2005 року за N 436/10716, таку зміну:

пункт 3.3. глави 3 Порядку оскарження результатів перевірки виконання умов договору купівлі-продажу об'єкта приватизації у державному органі приватизації, затвердженого цим наказом, викласти в такій редакції:

"3.3. Склад комісії:

голова комісії - уповноважена посадова особа органу приватизації, якій підпорядковується структурний підрозділ, до функціональних обов'язків якого належить контроль за виконанням умов договорів купівлі-продажу;

заступник голови комісії - керівник структурного підрозділу органу приватизації, до функціональних обов'язків якого належить контроль за виконанням умов договорів купівлі-продажу.

Члени комісії:

працівники структурних підрозділів органу приватизації, до функціональних обов'язків яких належать:

контроль за виконанням умов договорів купівлі-продажу;

правове забезпечення роботи органу приватизації;

залежно від групи об'єкта приватизації - працівники структурних підрозділів органу приватизації, до функціональних обов'язків яких належать:

регулювання міждержавних майнових відносин та створення господарських товариств за участю держави;

підготовка та проведення конкурсів з продажу пакетів акцій господарських товариств;

продаж об'єктів малої приватизації та цілісних майнових комплексів;

секретар комісії - фахівець підрозділу органу приватизації, до функціональних обов'язків якого належить контроль за виконанням умов договорів купівлі-продажу.

Персональний склад та регламент роботи комісії затверджуються наказами органу приватизації".

2. Управлінню з питань договірного менеджменту забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню офіційних друкованих видань та міжнародної інтеграції після державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити його опублікування в "Державному інформаційному бюлетені про приватизацію".

4. Контроль цього наказу залишаю за собою.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Фонду

О. Рябченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали