КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 листопада 2011 р. N 1236

Київ

Про внесення зміни до пункту 11 Порядку надання Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям і виконавчим органам відповідних місцевих рад середньострокових позик та їх погашення

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до пункту 11 Порядку надання Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям і виконавчим органам відповідних місцевих рад середньострокових позик та їх погашення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. N 1203 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 100, ст. 3565), доповнивши його абзацами такого змісту:

"У разі надання місцевими фінансовими органами розрахунків щодо необхідності спрямування додаткових коштів для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, які повністю утримуються за рахунок місцевих бюджетів, Мінфін може погодити продовження погашення заборгованості минулих років за позиками, у тому числі безвідсотковими, до 1 квітня року, що настає за звітним, в межах суми перевиконання річного розрахункового обсягу кошика доходів.

Погашення такої заборгованості в межах суми перевиконання в наступному бюджетному періоді здійснюється шляхом зарахування протягом I кварталу на єдиний казначейський рахунок доходів загального фонду відповідних місцевих бюджетів із застосуванням нормативу до суми заборгованості, яка підлягає погашенню.

Під час формування місцевих бюджетів на плановий бюджетний період у таких бюджетах передбачаються кошти на виконання зобов'язань за непогашеними позиками минулих років.".

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали