КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2016 р. N 1007

Київ

Про внесення зміни до пункту 5 Порядку та умов надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до пункту 5 Порядку та умов надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2015 р. N 11 "Деякі питання надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 11) (Офіційний вісник України, 2015 р., N 7, ст. 160), зміну, доповнивши його абзацом такого змісту:

"Ради об'єднаних територіальних громад передають кошти субвенції для здійснення видатків на вторинну медичну допомогу до бюджетів відповідних районів, міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад в обсязі не менш як 60 відсотків обсягу субвенції, передбаченої для об'єднаних територіальних громад, які добровільно об'єдналися на базі районів, і не менш як 70 відсотків обсягу субвенції, передбаченої для об'єднаних територіальних громад, які добровільно об'єдналися на базі міст обласного значення.".

2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2017 року.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали