КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2017 р. N 312

Про внесення зміни до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року N 281

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

Внести до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року N 281 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області" (Розпорядження N 281) таку зміну:

План невідкладних заходів щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області викласти у редакції, що додається.

 

Голова адміністрації

О. Л. Горган

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
24 травня 2017 року N 281
(у редакції розпорядження Київської обласної державної адміністрації
від 07 червня 2017 року N 312)

ПЛАН
невідкладних заходів щодо забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади головам районних державних адміністрацій, міським головам (міст обласного значення)

1. Провести спільні наради з керівниками місцевих органів Головного управління Національної поліції у Київській області (з залученням селищних, сільських голів) з питань аналізу та оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян. За результатами нарад, з врахуванням статистичних даних, скласти аналітичні довідки про стан правопорядку для визначення населених пунктів, в яких вчинено найбільшу кількість правопорушень з високим рівнем суспільної небезпеки. Копію довідки надати до Київської обласної державної адміністрації.

До 12 червня 2017 року.

2. Визначити осіб, відповідальних за координацію дій органів виконавчої влади щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на місцях.

До 12 червня 2017 року.

3. Підготувати з територіальними керівниками підрозділів Головного управління Національної поліції в Київській області на підставі аналітичних довідок про стан правопорядку на місцях спільні річні календарні плани проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку у селах, селищах, містах району (далі - громадські слухання), передбачивши обов'язкове проведення таких слухань у кожному селі, селищі, місті не рідше одного разу на рік, з пріоритетом проведення таких слухань в найбільш криміналізованих населених пунктах області.

До 12 червня 2017 року.

4. Затверджені спільні річні календарні плани проведення громадських слухань подати на погодження до Київської обласної державної адміністрації. У разі, якщо протягом десяти календарних днів після подання на погодження від Київської обласної державної адміністрації не надійшло зауважень, спільний річний календарний план проведення громадських слухань вважати погодженим.

5. Забезпечити оприлюднення повідомлень про проведення громадських слухань у місцевих друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, міських виконавчих комітетів не пізніше, ніж за чотирнадцять календарних днів до проведення заходу для отримання пропозицій громадськості щодо проблемних питань та порядку денного.

6. Після отримання пропозицій та повідомлень громадськості щодо проблемних питань, до проведення громадських слухань головам райдержадміністрацій, головам міст обласного значення, разом з сільськими селищними головами та дільничним інспектором поліції здійснити інспекційний виїзд для перевірки отриманої інформації про проблемні локації (стихійні сміттєзвалища, незаконне використання надр та видобування корисних копалин, незаконна порубка лісу тощо).

7. Забезпечити обов'язкову особисту участь на громадських слуханнях голови райдержадміністрації, а у разі відсутності голови райдержадміністрації з об'єктивних причин - його заступника згідно з розподілом обов'язків, дільничного офіцера територіального органу Національної поліції в Київській області, за дорученням голови райдержадміністрації - начальника або заступника підрозділу Головного управління Національної поліції у районі, сільських, селищних, міських голів, репрезентативної групи мешканців села, селища, міста, представників місцевих осередків громадських організацій, засобів масової інформації, інших активних верств населення.

8. Під час громадських слухань забезпечити звітування про стан правопорядку та злочинності на відповідній території дільничним офіцером поліції (для сіл, селищ), та відповідне інформування керівником територіального підрозділу Головного управління Національної поліції (для міст).

9. Забезпечити участь мешканців села, селища, міста у громадських слуханнях, з можливістю внесення пропозицій, зауважень під час обговорення проблемних питань забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності.

10. Забезпечити повну аудіо-, відеофіксацію проведення громадських слухань, анонімне анкетування учасників громадських слухань з питань стану правопорядку, злочинності та надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції.

11. За результатами проведення громадських слухань складати протоколи за підписом голови районної державної адміністрації, представника територіального підрозділу Національної поліції, сільського, селищного, міського голови та надсилати їх другий примірник до Київської обласної державної адміністрації не пізніше п'яти робочих днів після проведення заходів.

12. Протягом десяти робочих днів після проведення громадських слухань підготувати план заходів щодо зниження рівня криміногенної обстановки на території населеного пункту, з визначенням пріоритетних завдань, порядку дій, відповідальних осіб та строків виконання. План заходів щодо зниження рівня криміногенної обстановки підлягає невідкладному оприлюдненню у відповідних місцевих засобах масової інформації. Один екземпляр плану надсилати до Київської обласної державної адміністрації.

13. Забезпечити щомісячне надання до Київської обласної державної адміністрації звіту про криміногенну ситуацію по кожному населеному пункту в розрізі суспільної небезпечності вчинених правопорушень за формою, що додається.

Управлінню з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації

14. Забезпечити контроль за надходженням до Київської обласної державної адміністрації спільних річних календарних планів, їх опрацювання, подання на погодження голові Київської обласної державної адміністрації.

15. Здійснювати підготовку пропозицій до протоколів громадських слухань, планів заходів щодо зниження рівня криміногенної обстановки, які надійшли до Київської обласної державної адміністрації, забезпечити координацію дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, спрямованих на забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

До 15 числа, щомісяця.

 

Заступник голови -
керівник апарату адміністрації

В. А. Кучер

 

Додаток
до плану невідкладних заходів

Форма

Звіт про криміногенну ситуацію по кожному населеному пункту в розрізі суспільної небезпечності вчинених правопорушень період з _____ по ____ 2017 року

N
з/п

Найменування району, міста обласного значення, села, селища

Усього зареєстровано кримінальних правопорушень (внесено відомостей до ЄРДР без урахування закритих)

ЗА ВИДАМИ

За ступенем тяжкості

Умисне вбивство

Умисне тяжке тілесне ушкод-
ження

Зґвалту-
вання

Крадіжка

Грабіж

Розбій

Шахрайство

Незаконне заволодіння транспорт-
ними засобами

Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами

Незаконний обіг наркотичних речовин

Злочини проти громадського порядку та моральності

Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту

Злочини вчинені у громадських місцях

Невеликої тяжкості

Середньої тяжкості

Тяжкі

Особливо тяжкі

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали