ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.05.2012 р. N 223

Про внесення зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 5 серпня 2011 року N 411

Відповідно до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", з метою підготовки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області до гарантованого проведення мобілізації на території області:

1. Внести зміну до пункту 8 розпорядження голови облдержадміністрації від 5 серпня 2011 року N 411 "Про підготовку до проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області в особливий період" (Розпорядження N 411), виклавши його у такій редакції:

"8. Управлінню охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації (Діденко Л. О.), головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення за заявками районних (міських) військових комісарів:

8.1. Передбачити виділення необхідної кількості медичного персоналу і медикаментів для медичних освідчень військовозобов'язаних, виявлення військовозобов'язаних, які заявили скарги на свій стан здоров'я, надання першої медичної допомоги, евакуації хворих, проведення профілактичних щеплень.

8.2. Передбачити в районних, міських бюджетах кошти для оплати послуг для проведення обстежень (психіатричних оглядів) військовозобов'язаних, що призначаються на доукомплектування військових організаційних структур до штатів воєнного часу та підлягають оформленню допусків до державної таємниці, комунальним закладом "Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. академіка О. І. Ющенка" та районних лікарнях.".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали