Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 листопада 2017 року N 1524 "Про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва об'єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.10.2018 р. N 1791

Київ

Про внесення зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 листопада 2017 року N 1524 "Про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва об'єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі"

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року N 528/1189, враховуючи лист Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 липня 2018 року N 060-5975:

Підпункт 5.4 пункту 5 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 листопада 2017 року N 1524 "Про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва об'єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі" (Розпорядження N 1524) викласти у такій редакції:

"5.4. Надати орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції та пропозиції до умов конкурсу, погоджені з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за об'єктом, зазначеним у переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженому пунктом 1 цього розпорядження, до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для підготовки умов конкурсу."

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали