Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення зміни до складу групи управління субпроектом та комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту Світового банку "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області"

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.05.2019 р. N 283

Про внесення зміни до складу групи управління субпроектом та комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту Світового банку "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області"

У зв'язку з кадровими змінами та відповідно до пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Субсидіарної угоди між Міністерством охорони здоров'я України та Волинською обласною державною адміністрацією про реалізацію субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області" проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" (далі - субпроект) у рамках Угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 19 березня 2015 року N 8475-UA внести до складу групи управління субпроектом та комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту, затверджених розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 09 листопада 2018 року N 748 "Про нову редакцію складу групи управління субпроектом та комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту Світового банку "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області" (Розпорядження N 748) такі зміни:

1. Призначити головою комісії з відбору та керівником групи управління субпроектом ЦЬОСЯ Валентина Івановича, заступника голови обласної державної адміністрації.

2. Вивести з їх складу КОШАРУКА Сергія Дмитровича, заступника голови обласної державної адміністрації.

 

Голова

О. Савченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали