МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 жовтня 2011 року N 417

Про внесення зміни до Статуту приватного акціонерного товариства "Львівський локомотиворемонтний завод"

З метою приведення діяльності приватного акціонерного товариства "Львівський локомотиворемонтний завод" до вимог Закону України "Про акціонерні товариства" наказую:

1. Затвердити зміну до Статуту приватного акціонерного товариства "Львівський локомотиворемонтний завод", затвердженого наказом Мінінфраструктури від 21.04.2011 N 55, що додається.

2. Голові правління ПрАТ "Львівський локомотиворемонтний завод" Яремі Р. Я.:

2.1. У місячний термін зареєструвати зміну до Статуту приватного акціонерного товариства "Львівський локомотиворемонтний завод" в органах державної реєстрації відповідно до чинного законодавства.

2.2. У десятиденний термін після державної реєстрації надати до Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту, Департаменту державної власності, Управління персоналу та Департаменту правового забезпечення Міністерства інфраструктури України належним чином завірену копію зміни до Статуту.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Плотнікову О. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали