ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

20.10.2011

м. Київ

N 1481

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
7 листопада 2011 р. за N 1273/20011

Про внесення зміни до Типового договору про відкриття рахунку в цінних паперах на ім'я держави

Відповідно до статей 3 та 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закону України "Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні", Закону України "Про управління об'єктами державної власності" та з метою забезпечення механізму взаємодії суб'єктів управління об'єктами державної власності у формі цінних паперів із зберігачем цінних паперів у процесі взяття на облік, зберігання та обслуговування цінних паперів, що є об'єктами державної власності, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Внести до Типового договору про відкриття рахунку в цінних паперах на ім'я держави, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 20.10.2010 N 1589, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.11.2010 за N 1081/18376, таку зміну:

у пункті 1 розділу V цифру "1" замінити цифрою "2".

2. Департаменту методології регулювання ринку цінних паперів (О. Тарасенко) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Петрашка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:

 

В. о. Голови Фонду
державного майна України

Є. Р. Іванов

Перший заступник Голови -
Голова ліквідаційної комісії
Державного комітету України
з питань регуляторної політики
та підприємництва

Г. М. Яцишина

Міністр фінансів України

Ф. О. Ярошенко

 

Протокол засідання Комісії
від 20 жовтня 2011 р. N 44

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали