Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 844/7080

Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури

Відповідно до статей 319, 327, 329 Цивільного кодексу України, пунктів 31, 51 частини першої статті 26, частин другої, п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 11 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", Законів України "Про приватизацію державного житлового фонду", "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", враховуючи рішення Київської міської ради від 28.10.2010 N 183/4995 "Про окремі питання організації управління районами в м. Києві", Київська міська рада вирішила:

1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передачу до сфери управління відповідних районних в місті Києві державних адміністрацій у володіння та користування суб'єктів господарювання об'єктів відомчого житлового фонду та гуртожитків разом з вбудованими та прибудованими нежитловими приміщеннями, службового житла, майна житлово-експлуатаційних організацій та комунальних підприємств, які обслуговували цей фонд, зовнішніх інженерних мереж до гуртожитків, житлового та нежитлового фонду (електро-, тепло-, водо-, газопостачання, водовідведення), споруд та обладнання на них (насосних станцій, теплових пунктів, трансформаторних підстанцій, бойлерних, котелень, розподільчих пунктів, приладів обліку та ін.), ремонтно-будівельних баз, майстерень, які обслуговують зазначені інженерні мережі, транспортних засобів, прибиральної та іншої техніки, об'єктів благоустрою, які розташовані на території міста Києва, а також об'єктів соціальної інфраструктури незалежно від місця їх розташування.

2. Делегувати районним в місті Києві державним адміністраціям право визначати балансоутримувачів прийнятих в експлуатацію новозбудованих та реконструйованих житлових будинків та відомчих житлових будинків (у яких житлові приміщення квартир приватизовані) разом з інженерними комунікаціями, технічним обладнанням, конструктивними елементами та інше, що забезпечують належне функціонування цих будинків, в яких не створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків.

3. Доручити:

3.1. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) за погодженням з постійною комісією Київської міської ради з питань власності вирішувати питання, пов'язані з прийняттям та передачею об'єктів, зазначених у пункті 1 цього рішення, з укладанням відповідних угод про володіння та користування комунальним майном, в яких передбачати повноваження з приводу проведення будь-яких дій щодо комунального майна, спрямованих на ефективне використання та функціональне призначення, крім відчуження.

3.2. Районним в місті Києві державним адміністраціям надавати Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щоквартально, не пізніше 10 числа наступного за звітним кварталом місяця, звіт щодо визначення балансоутримувачів об'єктів, зазначених у пунктах 1 та 2 цього рішення, за формою, визначеною цим Головним управлінням.

4. Визнати такими, що втратили чинність, рішення Київської міської ради:

від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж";

від 12.12.2006 N 266/323 "Про внесення зміни до рішення Київради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали