ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.12.2011 р. N 981

Про впорядкування реалізації ялинок та запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у передноворічний період 2012 року

Відповідно до статей 16, 21, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 19, 31, 32, 33 Лісового кодексу України, з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах області у передноворічний період 2012 року та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок (ялина, ялиця, сосна тощо):

1. Головам районних державних адміністрацій, виконкому Тернопільської міської ради до 15 грудня 2011 року визначити місця для реалізації новорічних ялинок у населених пунктах, біля контор лісництв, розсадників, уздовж автошляхів області.

2. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Попадинець І. М.) спільно з асоціацією агролісогосподарських підприємств області "Тернопільагроліс" (Василиця П. І.):

2.1. До 15 грудня 2011 року створити торговельні пункти у спеціально визначених місцях, біля контор лісництв, розсадників, уздовж автошляхів області для реалізації новорічних ялинок.

2.2. Забезпечити проведення заготівлі новорічних ялинок на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях та при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів за умови наявності лісового або лісорубного квитків.

2.3. Відпуск зрубаних новорічних дерев для реалізації проводити з обов'язковим маркуванням ялинок пластиковими бірками зі штрих-кодом відповідно до Положення з управління технологічними процесами у сфері електронного обліку деревини на підприємствах Державного комітету лісового господарства України, затвердженого наказом Державного комітету лісового господарства України від 27.05.2010 N 159.

2.4. Забезпечити контроль за дотриманням вимог чинного законодавства під час реалізації ялинок, вирощених на власних плантаціях суб'єктами господарювання приватної форми власності.

2.5. Провести роз'яснювальну роботу в засобах масової інформації щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі, транспортування та реалізації новорічних ялинок.

3. Державній екологічній інспекції в області (Батіг М. Я.), Управлінню МВС України в області (Бортняк Ф. В.), обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Попадинець І. М.), районним державним адміністраціям:

3.1. Створити штаби для організації та проведення заходів з охорони лісових насаджень, до складу яких увести представників державних лісогосподарських підприємств, органів внутрішніх справ, державної екологічної інспекції.

3.2. Створити рейдові групи з числа представників вищезазначених органів для виявлення фактів незаконного вирубування дерев у насадженнях лісового фонду області, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

3.3. Організувати і провести на контрольних постах ДАІ та перехрестях доріг перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок. У разі виявлення порушень винних осіб притягувати до відповідальності в установленому законодавством порядку.

4. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства інформувати обласну державну адміністрацію про виконання цього розпорядження до 20 січня 2012 року

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Желіховського Ю. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали