РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 14 листопада 1980 р. N 602

Київ

Про впорядкування утворення і використання нецентралізованих джерел фінансування капітальних вкладень

Із змінами і доповненнями, внесеними постановами Ради Міністрів Української РСР від 28 грудня 1981 року N 644, від 16 грудня 1987 року N 414, від 15 лютого 1988 року N 44, постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1992 року N 690

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 25 вересня 1980 р. N 839 "Про впорядкування утворення і використання нецентралізованих джерел фінансування капітальних вкладень" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Пункт 1 втратив чинність

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 15.02.88 р. N 44, втратив чинність згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.92 р. N 690)

2. Встановити, що починаючи з 1981 року в обласних і Київському міському управліннях місцевої промисловості та управліннях побутового обслуговування населення облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, а також у республіканських промислових об'єднаннях Міністерства місцевої промисловості УРСР та республіканська промислових і виробничих об'єднаннях Міністерства побутового обслуговування населення УРСР утворюються відповідно;

фонд розвитку місцевої промисловості за рахунок відрахувань у розмірі 6 процентів від прибутку, фактично одержаного підприємствами, підвідомчими обласним і Київському міському управлінням місцево промисловості та республіканським промисловим об'єднанням Міністерства;

фонд розвитку побутового обслуговування населення за рахунок відрахувань у розмірі 7,5 процента від прибутку, фактично одержаного підприємствами, підвідомчими обласним, Київському і Севастопольському міським управлінням побутового обслуговування населення та республіканським промисловим і виробничим об'єднанням Міністерства.

Кошти вказаних фондів у повному обсязі використовуються понад установлені в плані ліміти державних капітальних вкладень на здійснення заходів по технічному переозброєнню, реконструкції і розширенню діючих підприємств, по поліпшенню умов праці працівників, а також по розширенню мережі приймальних пунктів підприємств побутового обслуговування населення.

Надати право Міністерству місцевої промисловості УРСР і Міністерству побутового обслуговування населення УРСР централізувати кошти вказаних фондів.

(пункт 2 втратив чинність в частині підприємств, об'єднань та організацій, переведених на повний господарський розрахунок і самофінансування згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 16.12.87 р. N 414)

3. Встановити, що міністерства і відомства УРСР, облвиконком Київський і Севастопольський міськвиконкоми можуть починаючи з 1981 року здійснювати роботи і затрати за рахунок банківського кредиту понад ліміти державних капітальних вкладень лише у випадках, передбачених діючими постановами ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР, постанов і розпорядженнями Ради Міністрів СРСР.

Держбанку СРСР і Будбанку СРСР запропоновано видавати зазначені кредити в межах лімітів, установлюваних у планах довгострокової кредитування.

4. "Довести до відома міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 25 вересня 1980 р. N 839:

1) Встановила, що:

призначена на фінансування капітальних вкладень частина коштів фонду підприємства /організації/ і 30-процентні відрахування від загальної суми надпланового, прибутку, одержаного підприємствами /організаціями/, не переведеними на нову систему планування-і економічного стимулювання, використовуються в порядку, передбаченому підпунктом "г" пункту 47 постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 12 липня 1979 р. N 695 для використання коштів фонду розвитку виробництва та фонду соціально-культурних заходів і житлового будівництва;

кошти преміальних фондів по соціалістичному змаганню в частині, призначеній для будівництва жилих будинків та об'єктів культурно-побутового призначення, перераховуються у фонд соціально-культурних заходів і житлового будівництва або у фонд підприємства /організації/ не переведеного на нову систему планування і економічного стимулювання.

(підпункт 1 пункту 4 втратив чинність в частині підприємств, об'єднань та організацій, переведених на повний господарський розрахунок і самофінансування згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 16.12.87 р. N 414)

2) Доручила Міністерству фінансів СРСР, Держплану СРСР, Державному комітету СРСР по праці і соціальних питаннях і ВЦРПС подати у 6-місячний строк до Ради Міністрів СРСР пропозицію про внесення змін у чинне законодавство про утворення і витрачання тих нецентралізованих джерел /крім вказаних у переліку, що додається/, кошти яких дозволялося спрямовувати поряд з фінансуванням капітальних вкладень на преміювання працівників, поповнення оборотних коштів та. на. інші цілі, не зв'язані з капітальним будівництвом.

3) Встановила, що передбачувані в планах економічного і соціального розвитку СРСР заходи по закладці нових виноградників, установці їх на шпалери, догляду за неплодоносними насадженнями, ліквідації зрідженості виноградників, будівництву прищеплювальних теплиць для вирощування садивного матеріалу, а також роботи по іригації та меліорації земель у спеціалізованих виноградарських радгоспах і розсадниках та інші роботи і затрати, які належать до капітальних вкладень на розвиток виноградарства, фінансуються за рахунок власних коштів підприємств і організацій, що здійснюють вказані заходи, роботи і затрати, а в частині, якої не вистачає, за рахунок коштів державного бюджету.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 


ЗАТВЕРДЖЕНИЙпостановою Ради Міністрів СРСРвід 25 вересня 1980 р. N 839(в редакції постанови Ради Міністрів СРСРвід 6 листопада 1981 р. N 1073) 

ПЕРЕЛІКнецентралізованих джерел, кошти яких спрямовуються починаючи з 1981 року на фінансування капітальних вкладень

Перелік втратив чинність

(Перелік у редакції постанови Ради Міністрів Української РСР від 28.12.81 р. N 644, втратив чинність згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.92 р. N 690)

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали