ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 484

Про впорядкування заготівлі, реалізації новорічних ялинок та забезпечення охорони хвойних насаджень у передноворічний період

Відповідно до статей 13, 16, 21, 28, 31 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 19, 31, 32, 33 Лісового кодексу України, пунктів 1,2, 15 - 17 Порядку заготівлі другорядних лісових матеріалів і здійснення побічних лісових користувань в лісах України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1996 року N 449, пунктів 1, 16 Порядку спеціального використання лісових ресурсів, пункту 8 Порядку видачі дозволів на спеціальне використання лісових ресурсів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 року N 761, з метою координації дій відповідних територіальних органів центральних органів виконавчої влади щодо раціонального використання недеревних лісових ресурсів, заготівлі, реалізації новорічних ялинок та посилення охорони лісів, збереження хвойних насаджень у передноворічний період:

1. Рекомендувати обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Б. Колісник), головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації (Ю. Горбенко), Луцькому військовому лісництву ДП "Львівський військовий лісокомбінат" (Ю. Берестюк), райдержадміністраціям, міським (міст обласного значення) головам:

1.1. До 15 грудня 2011 року в установленому законодавством порядку утворити торговельні пункти у спеціально визначених місцях біля контор лісництв, розсадників, уздовж автомобільних шляхів області, на ринках сіл, селищ та міст для реалізації новорічних ялинок.

1.2. Заготівлю новорічних ялинок проводити на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок проведення рубок формування та оздоровлення лісів, прорубки квартальних просік, розчистки трас та ліній електропередач.

1.3. Забезпечити маркування новорічних ялинок електронними чіпами, вивезення ялинок з місць заготівлі проводити після визначення їх кількості відповідно до лісового квитка, клеймування, маркування та оформлення товарно-транспортних накладних установленого зразка спеціалістами лісогосподарських та лісомисливських підприємств.

1.4. У засобах масової інформації провести роз'яснювальну роботу з доведення до населення вимог природоохоронного законодавства та порядку заготівлі й реалізації новорічних ялинок.

2. Рекомендувати державному управлінню охорони навколишнього природного середовища (О. Романюк), державній екологічній інспекції (А. Гетьманчук.) управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області (В. Ходирєв) обласному управлінню лісового та мисливського господарства, головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації, Луцькому військовому лісництву ДП "Львівський військовий лісокомбінат", районним державним адміністраціям у встановленому законодавством порядку:

2.1. Утворити робочі групи для організації і проведення охоронних заходів з охорони лісового фонду області, які включатимуть забезпечення впорядкування заготівлі новорічних ялинок, контроль за їх продажем та охорону хвойних лісових культур і молодих насаджень природного походження.

2.2. На контрольних постах ДАІ організувати проведення перевірок транспортних засобів щодо законності придбання та перевезення новорічних ялинок.

3. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства до 20 січня 2012 року проінформувати облдержадміністрацію про виконання розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації В. Карпюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали