ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 2175

Київ

Про впровадження інформаційної системи "Єдиний дозвільний центр м. Києва"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та з метою оптимізації процесу видачі документів дозвільного характеру шляхом впровадження системи електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між адміністраторами і місцевими дозвільними органами, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити ведення документообігу та обліку звернень суб'єктів господарювання щодо видачі документів дозвільного характеру або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру в інформаційній системі "Єдиний дозвільний центр м. Києва".

2. Головному управлінню з питань регуляторної політики та підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити доступ структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям до інформаційної системи "Єдиний дозвільний центр м. Києва".

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали