МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.04.2012 р. N 106-р

Про впровадження системи обліку публічної інформації

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), Указу Президента України від 5 травня 2011 року N 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011), постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року N 1277 "Питання системи обліку публічної інформації" (Постанова N 1277), розпорядження голови облдержадміністрації від 9 червня 2011 року N 181-р "Про забезпечення реалізації права на доступ до публічної інформації" (Розпорядження N 181-р), для забезпечення збереження та доступу до публічної інформації шляхом створення, функціонування і ведення системи обліку публічної інформації:

1. Загальному відділу апарату облдержадміністрації (Галабір) забезпечити ведення обліку документів, що містять публічну інформацію та знаходяться у володінні облдержадміністрації.

2. Сектору комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Богаченку) забезпечити оприлюднення реєстру документів, що містять публічну інформацію та знаходяться у володінні облдержадміністрації, на офіційному веб-сайті облдержадміністрації та безперебійний доступ до нього.

3. Відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації (Продану) забезпечити доступ запитувачів до системи обліку публічної інформації облдержадміністрації.

4. Доручити керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити створення, функціонування та ведення системи обліку публічної інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали