ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 жовтня 2016 року N 841

Про впровадження системи управління ризиками зіткнень повітряних суден з птахами у зоні аеродрому

Відповідно до Положення про Державну авіаційну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2014 року N 520 (Постанова N 520), наказу Державіаслужби від 29.05.2012 N 382 "Про затвердження Авіаційних правил України "Аеродроми. Система управління безпекою польотів. Система управління небезпеками, що створюються представниками дикої природи у зоні аеродрому (UAR-APT/SMS/WHMS)", зареєстрованого ДП "УкрНДНЦ" 27.07.2012 за N 32595752/2247, наказую:

1. Призначити головного спеціаліста відділу розвитку та екологічної безпеки аеропортів управління аеродромів та аеропортів департаменту авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва Державіаслужби Яценка Івана Вікторовича Координатором з контролю за птахами (далі - Координатор).

2. Координатору щорічно проводити моніторинг ринку та подавати Голові Державіаслужби пропозиції стосовно визначення експертної організації щодо ідентифікації рештків птахів, аналізу повідомлень про зіткнення повітряних суден з птахами, підготовки рекомендацій зі зменшення ризику зіткнень повітряних суден з птахами.

3. Начальнику управління справами розмістити цей наказ та оновити інформацію на офіційному сайті Державіаслужби в розділі "BirdStrike".

4. Відділу стандартизації, внутрішнього аудиту та координації міжнародних проектів проінформувати ICAO про призначення Координатора з контролю за птахами та його контакти.

5. Департаменту льотної експлуатації забезпечити протягом 14-ти днів з дати видання цього наказу передати Координатору копії повідомлень та результати розслідувань зіткнень повітряних суден з птахами за останні 3 роки (2013 - 2016 рр.).

6. Щорічно забезпечувати проведення аналізу повідомлень та результатів розслідування зіткнень повітряних суден з птахами та готувати узагальнену статистичну інформацію.

7. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування на виконання робіт з ідентифікації рештків птахів, аналізу повідомлень про зіткнення повітряних суден з птахами, підготовки рекомендацій зі зменшення ризику зіткнень повітряних суден з птахами, розробки карт прольоту та гніздування птахів, а також на підготовку та участь фахівців Державіаслужби у міжнародних заходах щодо зіткнень повітряних суден з птахами забезпечити на 2017 рік кошти та передбачити подальше фінансування зазначених робіт та заходів у розмірі, що визначаються окремо на кожен рік.

8. Координатору щорічно здійснювати перевірку наявності та відповідності Плану управління небезпеками, що створюються представниками дикої природи у зоні аеродрому (Aerodrome Wildlife Hazard Management Plan - WHMP).

9. Наказ Державіаслужби України від 22.07.2011 N 118 "Про впровадження системи управління ризиками зіткнень повітряних суден з птахами у зоні аеродрому" (Положення N 118) (зі змінами, внесеними наказом Державіаслужби України від 29.12.2011 N 469 (Наказ N 469)) визнати таким, що втратив чинність.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Державіаслужби

О. В. Більчук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали