Додаткова копія: Про впровадження в промислову експлуатацію та забезпечення функціонування інформаційної системи "Система електронного документообігу органів прокуратури України"

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2018 року N 266

Про впровадження в промислову експлуатацію та забезпечення функціонування інформаційної системи "Система електронного документообігу органів прокуратури України"

Відповідно до вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про прокуратуру" (Перелік N 1697-VII) з метою забезпечення функціонування електронного документообігу в органах прокуратури України наказую:

1. Впровадити в органах прокуратури України в промислову експлуатацію інформаційну систему "Система електронного документообігу органів прокуратури України" (далі - ІС "СЕД") з 1 січня 2019 року.

2. Першому заступнику та заступникам Генерального прокурора, заступнику Генерального прокурора - Головному військовому прокурору, заступнику Генерального прокурора - керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівникам самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, керівникам регіональних, місцевих та військових прокуратур забезпечити ведення діловодства в частині реєстрації та опрацювання вхідних, вихідних та внутрішніх документів в ІС "СЕД".

2.1. Керівникам регіональних, місцевих та військових прокуратур до 1 липня 2019 року забезпечити одночасне ведення діловодства із застосуванням як паперових носіїв, так і засобів ІС "СЕД".

3. Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення Генеральної прокуратури України забезпечити:

1) технічне і технологічне супроводження програмного забезпечення ІС "СЕД", адміністрування та моніторинг використання системи, надання (обмеження) доступу до неї, збереження і захист даних, що містяться в ній;

2) перевірку дотримання дисципліни та системи безпеки, взаємодію з розробником ІС "СЕД" щодо її подальшого удосконалення;

3) організацію роботи з ведення діловодства в ІС "СЕД" у Генеральній прокуратурі України.

4. Департаменту кадрової роботи та державної служби, відділу роботи з кадрами Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, кадровим підрозділам регіональних та військових прокуратур регіонів не пізніше наступного дня після підписання наказів про внесення змін до структури органів прокуратури, кадрові зміни (призначення, переведення, звільнення працівників) надавати копії цих наказів (витягів з них) до відповідних підрозділів з питань інформаційних технологій Генеральної прокуратури України, регіональних та військових прокуратур регіонів для забезпечення належного ведення ІС "СЕД".

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Генерального прокурора України від 28.12.2011 N 123 "Про впровадження комп'ютерного програмного комплексу "Єдина система статистики та аналізу роботи органів прокуратури України".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника та заступників Генерального прокурора, заступника Генерального прокурора - Головного військового прокурора, заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівників самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, керівників регіональних, місцевих та військових прокуратур.

 

Генеральний прокурор України

Ю. Луценко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали