РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

від 26 січня 1927 р.

Харків

Про врегулювання діяльности видавництв, що є при державних установах і підприємствах УСРР

На підставі арт. 6 постанови Ради Народніх Комісарів Союзу РСР з 30 липня 1926 р. "Про врегулювання діяльности видавництв, що перебувають при державних установах та підприємствах" (Зб. Зак. СРСР 1926 р., N 52, арт. 388), Рада Народніх Комісарів УСРР постановила:

1. Усі видавництва при установах, що є на республіканському або місцевому бюджеті (урядницькі видавництва), мусять діяти на засадах господарського розрахунку на підставі статутів, затверджених установленим порядком.

2. Для підсилення обігових коштів видавництв, зазначених у арт. 1 цієї постанови, по кошторисах відповідних установ, можна асигновувати потрібні для ведіння видавництва, кошти, але-ж протягом найбільш трьох років від часу переводу видавництв на комерційний розрахунок.

3. Кошториси видавництв при державних підприємствах республіканського і місцевого значіння, що діють на засадах комерційного (господарського) розрахунку, мають бути виділені як самостійні частини кошторисів відповідних підприємств.

4. Видавництва, зазначені в арт. арт. 1 і 3 цієї постанови, можуть випускати в світ тільки ті видання, що передбачені планом видавництва затвердженим відповідним народнім комісаром або керівником центральної установи що має самостійний кошторис.

5. Персональну відповідальність за ведіння роботи видавництв, зазначених в арт. арт. 1 і 3 цієї постанови, покладається на керівників відповідних урядництв та підприємств.

6. Стежити за виконанням цієї постанови покладається на Комітет для нагляду за діяльністю видавництв і розповсюдженням друкованих творів при Народньому Комісаріяті Зовнішньої і Внутрішньої Торгівлі УСРР, а відносно установ, що є на республіканському або місцевому бюджеті, також і на Народній Комісаріят Фінансів УСРР.

 

Заст. Голови Ради
Народніх Комісарів УСРР

СЕРБИЧЕНКО

За Керівничого Справ
Ради Народніх Комісарів УСРР

ЯВОРСЬКИЙ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали