Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про врегулювання питання демонтажу незаконно розміщених телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1355/5419

Про врегулювання питання демонтажу незаконно розміщених телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності

З метою впорядкування правовідносин щодо розміщення телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про доступ до об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж" (Закон N 1834-VIII), рішенням Київської міської ради від 14.07.2011 N 378/5765 "Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій" (Рішення N 378/5765), Київська міська рада вирішила:

1. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) внести зміни до Статуту комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація", затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 04.09.96 N 1397 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.10.2017 N 1211 (Розпорядження N 1211)) (далі - Статут), доповнивши пунктом 2.2.25 такого змісту:

"2.2.25. Здійснення демонтажу телекомунікаційних мереж у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності, розміщених без укладення відповідних договорів".

1.1. Пункт 2.2.25 Статуту вважати пунктом 2.2.26.

2. Доручити комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" здійснювати демонтаж телекомунікаційних мереж та обладнання у (на) об'єктах комунальної власності територіальної громади міста Києва, таких як нежитлові будинки, інженерні та інші споруди, а також будинки та інфраструктурні об'єкти житлового фонду, передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, розміщених без укладання відповідного договору, за рахунок коштів цільового фонду комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація", що використовуються згідно з кошторисом на фінансування робіт, пов'язаних з утриманням житлового та нежитлового фонду.

3. Пункт 2 цього рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації змін до Статуту комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація" згідно з пунктом 1 цього рішення.

4. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали