Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про врегулювання заборгованості АТ "Дніпровська ТЕЦ" перед НАК "Нафтогаз України"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 листопада 2018 року N 1440

Про врегулювання заборгованості АТ "Дніпровська ТЕЦ" перед НАК "Нафтогаз України"

Керуючись нормами частини 6 статті 5 Закону України від 03.11.2016 N 1730-VIII "Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії" (Закон N 1730-VIII), з метою реструктуризації кредиторської заборгованості акціонерного товариства "Дніпровська теплоелектроцентраль" перед публічним акціонерним товариством "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", враховуючи рішення позачергових загальних зборів акціонерного товариства "Дніпровська теплоелектроцентраль" від 25 вересня 2018 року, наказую:

1. Прийняти рішення про погодження реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ акціонерним товариством "Дніпровська теплоелектроцентраль" перед публічним акціонерним товариством "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" шляхом укладення договорів загальною сукупною вартістю 149283068,25 грн.

2. Акціонерному товариству "Дніпровська теплоелектроцентраль" щоквартально звітувати Фонду державного майна України про виконання графіка погашення заборгованості.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

В. Державін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали