ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.05.2011 р. N 217

Про вшанування пам'яті жертв політичних репресій

Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року N 431/2007 "Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937 - 1938 років", розпорядження голови облдержадміністрації від 3 липня 2008 року N 246 "Про відзнаки обласного рівня", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 9 липня 2008 року за N 41/788:

1. Затвердити заходи з вшанування пам'яті жертв політичних репресій (далі - Заходи), що додаються.

2. Нагородити Почесною грамотою облдержадміністрації і обласної ради колишніх політичних в'язнів та дослідників періоду українських визвольних змагань XX століття з наданням грошової винагороди згідно з додатком.

3. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (Смірнов І. М.) профінансувати видатки з надання грошових винагород до Почесної грамоти облдержадміністрації і обласної ради та проведення Заходів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на інші видатки, відповідно до кошторисів.

4. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, причетним до виконання цього розпорядження, забезпечити виконання Заходів, передбачених пунктом 1 розпорядження, та інформувати про хід їх виконання управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації до 18 травня 2011 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації до 26 травня 2011 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
05.05.2011 N 217

ЗАХОДИ
з вшанування пам'яті жертв політичних репресій

1. Провести:

1.1. Зустріч керівництва області та міста з активістами обласного товариства колишніх політичних в'язнів і репресованих.

Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, культури і туризму; виконком Вінницької міської ради (за згодою)

13 травня 2011 року

1.2. Тематичні вечори, конференції, зустрічі учнівської та студентської молоді з колишніми політв'язнями у вищих та загальноосвітніх навчальних закладах області.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

Травень 2011 року

2. Забезпечити:

2.1. Проведення науково-практичної конференції на тему: "Історія Поділля радянської доби: здобутки, трагічні сторінки".

Обласна редакційна колегія книги "Реабілітовані історією. Вінницька область", Вінницька обласна організація Суспільної служби України (за згодою), управління облдержадміністрації: освіти і науки, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю; Інститут історії, етнології та права Вінницького державного педагогічного університету (за згодою), обласне товариство колишніх політичних в'язнів і репресованих (за згодою)

2.2. Підготовку друкованих матеріалів до науково-практичної конференції "Історія Поділля радянської доби: здобутки, трагічні сторінки".

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

Травень 2011 року

2.3. Висвітлення заходів щодо вшанування пам'яті жертв політичних репресій у місцевих засобах масової інформації.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

Травень 2011 року

2.4. Транспортне перевезення для покладання квіткової продукції до пам'ятників жертв політичних репресій.

Управління облдержадміністрації: транспорту, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

Травень 2011 року

2.5. Проведення поминальної панахиди та покладання квітів і вінків до пам'ятних місць та поховань жертв політичних репресій.

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, відділ релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

Травень 2011 року

3. Доповнити експозиції історичних та краєзнавчих музеїв області новими документами, матеріалами з історії Великого терору - масових політичних репресій 1937 - 1938 років.

Управління культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

Травень 2011 року

4. Вжити додаткових заходів щодо упорядкування пам'ятників, пам'ятних знаків на честь подій Великого терору - масових політичних репресій 1937 - 1938 років.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

Травень 2011 року

5. Вжити заходів щодо соціального захисту реабілітованих громадян, які зазнали політичних репресій.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

Протягом 2011 року

6. Сприяти діяльності громадських організацій, благодійних фондів, окремих громадян із вшанування пам'яті жертв політичних репресій в Україні, здійснення науково-пошукової та просвітницької роботи.

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

Протягом 2011 року

 

Додаток
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
05.05.2011 N 217

СПИСОК
колишніх політичних в'язнів та дослідників для нагородження Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з наданням грошової винагороди

ГЕРИШ
Агафія Василівна

- колишній політичний в'язень, реабілітована, Вінницький район

ГУРІН
Йосип Васильович

- колишній політичний в'язень, реабілітований, Вінницький район

ГРУШИЦЬКА
Оксана Василівна

- колишній політичний в'язень, реабілітована, м. Калинівка

КЛИМЧУК
Михайло Веньямінович

- колишній політичний в'язень, реабілітований, м. Вінниця

КОЗЕЛ
Іван Мойсійович

- колишній політичний в'язень, реабілітований, м. Вінниця

КОЛОМІЄЦЬ
Іван Михайлович

- вчитель історії Пеньківської середньої загальноосвітньої школи I - III ступенів, дослідник-краєзнавець, Літинський район

ОДИНЦОВА
Марія Володимирівна

- колишній політичний в'язень, реабілітована, м. Вінниця

ПАТРАК
Григорій Софійович

- колишній політичний в'язень, реабілітований, м. Калинівка

СІДАК
Петро Терентійович

- колишній політичний в'язень, реабілітований, Вінницький район

СУСЬ
Єлизавета Пилипівна

- колишній політичний в'язень, реабілітована, м. Вінниця

ЧАЙКОВСЬКА
Ганна Володимирівна

- колишній політичний в'язень, реабілітована. Дослідник з тематики Великого терору та політичних репресій в Україні, м. Вінниця.

 

Заступник голови - керівник
апарату обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали