Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про встановлення лімітів відкритої валютної позиції банку

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 29 березня 2018 року N 184-рш

Про встановлення лімітів відкритої валютної позиції банку

Відповідно до вимог статей 6, 7, 15, 44, 56 Закону України "Про Національний банк України", статті 73 Закону України "Про банки і банківську діяльність", на підставі пункту 6 Положення про порядок встановлення Національним банком України лімітів відкритої валютної позиції та контроль за їх дотриманням уповноваженими банками, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2005 року N 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2005 року за N 946/11226 (зі змінами), та з метою забезпечення стабільності на валютному ринку України Правління Національного банку України вирішило:

1. Установити для уповноважених банків такі ліміти відкритої валютної позиції:

ліміт загальної довгої відкритої валютної позиції банку (Л13-1) - не більше 3 %;

ліміт загальної короткої відкритої валютної позиції банку (Л13-2) - не більше 8 %.

2. Уповноважений банк, який працює згідно з графіком приведення загальної довгої відкритої валютної позиції банку до встановленого значення ліміту Л13-1 та/або графіком приведення загальної короткої відкритої валютної позиції банку до встановленого значення ліміту Л13-2, у разі потреби подає Національному банку України оновлений план заходів та/або графік щодо усунення такого перевищення з урахуванням розмірів лімітів відкритої валютної позиції банку, установлених пунктом 1 цього рішення.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Правління Національного банку України від 22 червня 2011 року N 205 "Про встановлення лімітів відкритої валютної позиції банку" (Постанова N 205).

4. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) довести зміст цього рішення до відома банків України для використання в роботі.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Голови Національного банку України Рожкову К. В., заступника Голови Національного банку України Чурія О. Є.

6. Рішення набирає чинності з 01 травня 2018 року.

 

Голова

Я. В. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали