ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.07.2012 р. N 1150

Київ

Про встановлення меморіальної дошки на честь Й. С. Баха

Відповідно до Положення про порядок найменування об'єктів міського підпорядкування, вшанування пам'яті видатних діячів і подій, встановлення пам'ятних знаків у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.04.2004 N 206/1416, враховуючи протокол N 4 засідання комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 грудня 2011 року та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Встановити меморіальну дошку на честь Йоганна Себастьяна Баха на будинку Національної музичної академії України імені Петра Чайковського за адресою: вулиця Городецького, 1/3.

2. Взяти до відома, що витрати, пов'язані із виготовленням та встановленням меморіальної дошки, будуть профінансовані за кошти мерії міста Лейпциг.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації - керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали