ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.12.2017 р. N 1667

Київ

Про встановлення меморіальної дошки на честь Максима Шаповала

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28 квітня 2014 року N 516 "Про деякі питання встановлення пам'ятних знаків в місті Києві" (Розпорядження N 516), а також враховуючи протокол засідання комісії з питань встановлення пам'ятних знаків в місті Києві від 20 жовтня 2017 року N 14:

1. Встановити меморіальну дошку на честь Максима Шаповала на фасаді будинку за адресою: вул. Михайла Максимовича, 3-г.

2. Доручити Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) визначити джерела фінансування та забезпечити виготовлення та встановлення меморіальної дошки на честь Максима Шаповала згідно з ескізами, наданими Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали