ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.06.2012 р. N 1035

Київ

Про встановлення меморіальної дошки першому українському уряду XX століття - Генеральному Секретаріату на чолі з В. Винниченком

Відповідно до Положення про порядок найменування об'єктів міського підпорядкування, вшанування пам'яті видатних діячів і подій, встановлення пам'ятних знаків у м. Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.04.2004 N 206/1416, та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Встановити меморіальну дошку на честь першого українського уряду XX століття - Генерального Секретаріату на чолі з В. Винниченком на будинку по вул. Володимирській, 57.

2. Визначити замовником із виготовлення та встановлення меморіальної дошки, зазначеної у п. 1, Головне управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, вказаних у п. 2, буде здійснено за рахунок Програми "Збереження, розвиток, реконструкція та реставрація пам'яток історії та культури" в межах затверджених асигнувань головному розпоряднику коштів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали