КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 19.01.2012 р. N 44

Про встановлення місця проведення огляду транспортних засобів на відповідність їх конструкції вимогам додатка 2 до Конвенції МДП, 1975 р.

У зв'язку із організаційними змінами, які відбулися у структурі Київської регіональної митниці, та у відповідності до Порядку видачі свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами, затвердженого наказом Держмитслужби України від 27.01.2011 N 59 (Порядок N 59), наказую:

1. Встановити місцем огляду транспортних засобів на відповідність їх конструкції вимогам додатка 2 до Конвенції МДП, 1975 р. територію ВМК ТОВ "ВІДІ Термінал" (Київська обл., м. Вишневе, вул. Ломоносова, 16).

2. Надати повноваження на проведення огляду транспортних засобів на відповідність їх конструкції вимогам додатка 2 до Конвенції МДП, 1975 р. та визначити відповідальними за надання адміністративної послуги з видачі свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками і пломбами:

- старшого інспектора митного поста "Київ-західний" Лоташа О. В. (на час направлення до митного поста "Київ - центральний");

- старшого інспектора митного поста "Київ-центральний" Кузьменка В. В.

3. Начальнику митного поста "Київ-центральний":

- забезпечити проведення огляду транспортних засобів, оформлення, реєстрацію та видачу свідоцтв про допущення дорожніх транспортних засобів до перевезення вантажів під митними печатками і пломбами у встановлені терміни;

- реєстрацію, розгляд та прийняття рішень по заявам власників транспортних засобів або уповноважених ним представників щодо проведення огляду транспортних засобів поза межами території ВМК ТОВ "ВІДІ Термінал" (Київська обл., м. Вишневе, вул. Ломоносова, 1-б);

- внесення до Журналу реєстрації видачі свідоцтв про допущення (Порядок N 59) інформації про вилучення Свідоцтва про допущення дорожніх транспортних засобів до перевезення вантажів під митними печатками і пломбами.

4. Встановити, що посадові особи, які зазначені у пункті 2 цього наказу, підзвітні начальнику відділу організації митного контролю з питань видачі свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками і пломбами.

5. Начальнику відділу організації митного контролю, начальникам митних постів довести цей наказ до відома суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

6. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Київської регіональної митниці від 28.04.2011 N 625 "Про організацію роботи Київської регіональної митниці при видачі свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами" (Наказ N 625) (із змінами, внесеними наказом Київської регіональної митниці від 31.08.2011 N 1392 "Про зміну місця проведення огляду транспортних засобів на відповідність їх конструкції вимогам додатка 2 до Конвенції МДП, 1975 р.").

7. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести даний наказ до відома начальників структурних підрозділів згідно із списком розсилки.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Київської регіональної митниці Соколова Ю. І.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали