Додаткова копія: Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПРАТ "ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ" (1 - 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС "Ольвія")

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 21 грудня 2018 року N 2050

м. Київ

Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПРАТ "ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ" (1 - 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС "Ольвія")

Відповідно до законів України "Про альтернативні джерела енергії", "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та Порядку визначення рівня використання обладнання українського виробництва на об'єктах електроенергетики, у тому числі на введених в експлуатацію чергах будівництва електричних станцій (пускових комплексів), що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), та встановлення відповідної надбавки до "зеленого" тарифу, затвердженого постановою НКРЕКП від 10 грудня 2015 року N 2932, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Рівень використання обладнання українського виробництва на об'єкті електроенергетики ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ" (1 - 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС "Ольвія") відповідає вимогам, встановленим Законом України "Про альтернативні джерела енергії".

2. Установити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ" (1 - 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС "Ольвія") надбавку до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва у розмірі 10 %.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали