Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2020 році

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.03.2020

м. Київ

N 255

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 березня 2020 р. за N 300/34583

Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2020 році

Відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 1996 року N 710 "Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів" (зі змінами) та з метою впорядкування вартості проведення експертиз у підрозділах Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України

НАКАЗУЮ:

1. Установити, що з урахуванням індексу споживчих цін (індексу інфляції) за 2019 рік нормативна вартість однієї експертогодини у 2020 році становить 163,45 грн.

2. Директорам Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, територіальних науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів Міністерства внутрішніх справ України забезпечити складання розрахунку вартості проведення експертиз згідно з установленою нормативною вартістю однієї експертогодини у 2020 році.

3. Директорові Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України Кримчуку С. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

А. Аваков
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали