Про встановлення нормативу рентабельності за надання в оренду торгових приміщень (площ), торговельно-технологічного та/або холодильного устаткування у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів

Розпорядження Севастопольської міської державної адміністрації
від 8 серпня 2011 року N 1023-р

Зареєстровано у Головному управлінні юстиції у м. Севастополі
12 жовтня 2011 р. за N 37/707

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)"

1. Встановити для суб'єктів господарської діяльності всіх форм власності норматив рентабельності за надання в оренду торгових приміщень (площ), торговельно-технологічного та/або холодильного устаткування у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів у розмірі не вище 20 відсотків.

2. Розпорядження набуває чинності з дати його офіційного опублікування.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації Локтіонова І. В.

 

Голова Севастопольської міської
державної адміністрації

В. Г. Яцуба

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали