ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Десята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 09.02.2012 р. N 298

Про встановлення пільг та пільгових орендних ставок по орендній платі на 2012 рік

Розглянувши заяви та звернення орендарів щодо встановлення пільг та пільгових орендних ставок по орендній платі за нежитлові приміщення комунальної власності міста, відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" і "Про оренду державного та комунального майна", Положення про методику та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності міста, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 18.03.2009 N 877, міська рада вирішила:

1. Встановити на 2012 бюджетний рік орендну плату в розмірі 1 грн. без ПДВ на рік у частині орендованих площ для наступних суб'єктів орендних відносин згідно з додатком 1.

2. Встановити на 2012 бюджетний рік пільгову орендну ставку в частині орендованих площ для наступних суб'єктів орендних відносин згідно з додатком 2.

3. На термін надання пільг по орендній платі вважати недоцільною приватизацію орендованих нежитлових приміщень, вказаних в додатках 1 - 2.

4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Житомирської міської ради від 03.03.2011 N 76 "Про встановлення пільг та пільгових орендних ставок по орендній платі на 2011 рік".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

 

Міський голова

В. М. Дебой


 

Додаток N 1
до рішення Житомирської міської ради
09.02.2012 N 298


Встановити на 2012 бюджетний рік орендну плату в розмірі 1 грн. без ПДВ на рік у частині орендованих площ для:

1. Виконавчого комітету, інших виконавчих органів Житомирської міської ради, установ, організацій та закладів міської комунальної власності, які утримуються за рахунок міського бюджету.

2. Спілки дітей-інвалідів за нежитлові приміщення в будинку N 34 по вул. Київській.

3. Житомирської міської асоціації інвалідів за нежитлові приміщення в будинку N 26 по вул. Домбровського.

4. Товариства інвалідів Богунського району м. Житомира за нежитлові приміщення кімнат N 1, 4 в будинку N 3 по вул. Старовільській.

5. Товариства інвалідів Корольовського району м. Житомира за нежитлові приміщення в будинку N 19 по вул. І. Франка.

6. Територіальної первинної організації УТОС за нежитлові приміщення в будинку N 5-а по вул. 8 Березня.

7. Житомирського колективного учбово-виробничого підприємства УТОС за нежитлові приміщення в будинку N 5-а по вул. 8 Березня.

8. Житомирської релігійної місії "Карітас-Спес" Римо-католицької церкви за нежитлові приміщення в будинку N 21 по вул. Селецькій та нежитлове приміщення в будинку N 38/17 по вул. Космонавтів.

9. Свято-Пантелеймонівської Парафії Української Православної Церкви за нежитлові приміщення в будинку N 2-а по вул. Сабурова.

10. Житомирської міської організації товариства Червоного Хреста України за нежитлові приміщення в будинку N 16 по вул. Котовського.

11. Житомирського благодійного фонду "Людяність" за нежитлові вбудовані приміщення в будинку N 51 по вул. Перемоги.

12. Благодійного фонду "Хлібний дім" за нежитлові приміщення в комунальному спеціалізованому ремонтно-будівельному підприємстві "Зеленбуд" за адресою провулок Кавалерійський, 13.

13. Житомирської міської громадської організації "Сімейний клуб Спеціальної олімпіади" за нежитлові приміщення в адміністративному будинку Гідропарку.

14. Регіональної асоціації рукопашного бою "Клуб рукопашного бою" за нежитлові приміщення в будинку N 100 по вул. Черняхівського.

15. Приватного підприємця Гузун Т. І. за нежитлові приміщення в будинку N 10 на майдані С. П. Корольова.

16. Прокуратури Житомирської області за частину вбудовано-прибудованого приміщення в будинку N 4 по вул. М. Бердичівській.

17. Обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради за нежитлові приміщення, що знаходяться на балансі Центральної міської лікарні N 2 по вул. Сабурова, 2-а.

18. Житомирського психіатричного диспансеру Житомирської обласної психіатричної лікарні N 1 за нежитлові приміщення в будинку N 16-а по вул. Домбровського.

19. Обласного паталогоанатомічного бюро за нежитлові приміщення за адресою вул. В. Бердичівська, 70 комунальної установи "Центральна міська лікарня N 1".

20. Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Юність" за приміщення спортивного залу загальноосвітньої школи N 26 за адресою проспект Миру, 59.

21. Обласного центру медико-соціальної експертизи за нежитлові вбудовані приміщення в будинку N 46 по вул. Корольова.

22. Обласного центру медико-соціальної експертизи за нежитлові вбудовані приміщення комунальної установи "Центральна міська лікарня N 2" в будинку N 1 на майдані Визволення.

23. Житомирського Регіонального відділення Асоціації міст України за нежитлові приміщення комунального підприємства "Об'єднана дирекція кінотеатрів міста" Житомирської міської ради в будинку N 10-а по вул. Михайлівській.

24. Комунального підприємства "Обрядове" за нежитлові приміщення в будинку N 61/18 по вул. В.Бердичівській.

25. Державної виконавчої служби у Корольовському районі м. Житомира за нежитлові приміщення в будинку N 64 по вул. Довженка.

26. Загальноосвітньої україно-італійської школи "Всесвіт" за нежитлові приміщення в будинку N 14-а по вул. 8 Березня.

27. Інспекції з питань захисту прав споживачів у Житомирській області за нежитлові приміщення в будинку N 3 по вул. Черняховського.

28. Благодійного фонду "Ліквідатор" інвалідів Чорнобиля по місту Житомиру і області за нежитлові приміщення комунального підприємства "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" в будинку N 3 на майдані Перемоги.

29. Комунального підприємства "Житомирська філармонія" Житомирської обласної ради за нежитлові приміщення в будинку N 18 по вул. Гагаріна.

30. Житомирської обласної Спілки воїнів-інтернаціоналістів за нежитлове вбудоване приміщення в будинку N 100 по вул. Шевченка.

31. Міської молодіжної організації "Станиця Житомир Пласту-Національної Скаутської Організації України" за нежитлові приміщення в будинку N 24 по вул. Великій Бердичівській.

32. Підприємства інвалідів "Гарантія", що засноване на власності Житомирського обласного громадського об'єднання інвалідів-підприємців "Рубікон" за нежитлові приміщення в будинку N 102 по вул. Шевченка.

33. Громадського товариства спортивного танцю "Естет" за нежитлові приміщення загальноосвітньої школи N 12 за адресою Старий Бульвар, 4.

34. Житомирської міської громадської організації "Спортивний клуб "Легіон" за нежитлові приміщення загальноосвітньої школи N 1 за адресою вул. Якіра, 26.

35. Житомирської обласної комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби Житомирської обласної ради за нежитлові приміщення, що знаходяться на території Гідропарку.

36. Управління Державного казначейства у м. Житомирі головного управління Державного казначейства України у Житомирській області за нежитлові приміщення кімнат N 37, 38, 39 комунального закладу "Палац культури" в будинку N 12/5 по вул. 1 Травня.

37. Житомирської митниці за нежитлові вбудовані приміщення в будинку N 4 на майдані Короленка.

38. Київської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви за нежитлові приміщення в будинку N 53 по вул. Київській.

39. Житомирського обласного об'єднання всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка за нежитлові приміщення в будинку N 24 по вул. Великій Бердичівській.

40. Житомирської обласної ради Українського фонду "Реабілітація інвалідів" за нежитлові вбудовані приміщення в будинку N 26 по вул. Домбровського.

41. Товариства інвалідів Великої Вітчизняної війни м. Житомира за нежитлові приміщення в будинку N 54-а по вул. Московський.

42. Богунського відділу РВ Управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області за нежитлові приміщення: в будинку N 18 по вул. Черняховського, в будинку N 98 по вул. Черняховського, в будинку N 139 по вул. Щорса, в будинку N 47 по вул. Перемоги, в будинку N 2 по проспекту Миру, в будинку N 9 по вул. Київський, в будинку N 62 по вул. Котовського, в будинку N 47 по проспекту Миру, в будинку N 39 по вул. Л. Українки.

43. Корольовського відділу РВ Управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області за нежитлові приміщення: в будинку N 24 по вул. Великій Бердичівській, в будинку N 10 по вул. Вокзальній, в будинку N 42/7 по вул. Вітрука, в будинку N 74 по вул. Київській, в будинку N 14 по провулку Паперовому, в будинку N 87 по вул. Великій Бердичівській, в будинку N 107 по вул. Шевченка.

44. Управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області за нежитлові приміщення в будинку N 48 по вул. Л. Українки.

 

Секретар міської ради

Н. П. Леонченко

Директор КП "Агентство
з управління майном"
Житомирської міської ради

В. Ф. Загурський


 

Додаток N 2
до рішення Житомирської міської ради
09.02.2012 N 298


Встановити на поточний бюджетний рік пільгову оренду ставку в частині орендованих площ для:

1. Дитячо-юнацької громадської організації спортивного клубу карате-до "ДЖИТТЕ" за приміщення спортивних залів: загальноосвітньої школи N 36 по вул. Домбровського, 21, загальноосвітньої школи N 17 по вул. Київській, 47, загальноосвітньої школи N 21 по вул. 1 Травня, 6-а в розмірі 1 % від вартості орендованих приміщень, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки.

2. Житомирського комунального стоматологічного підприємства "Стоммакс" за нежитлові приміщення комунальної установи "Міська стоматологічна поліклініка N 1" за адресою вул. 1 Травня, 2 в розмірі 7 % від вартості приміщень, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки.

3. Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" для розміщення відділень Житомирської дирекції УДППЗ "Укрпошта" в розмірі 2 % від вартості приміщень, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки.

4. Товариства з обмеженою відповідальністю "Житомирський міський інформаційний центр" за нежитлові приміщення в будинку N 15 по вул. Московській, в розмірі 5 % від вартості приміщень, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки.

5. Міської молодіжної громадської організації бодібілдінга і фітнесу "Олімпія" за нежитлові приміщення загальноосвітньої школи N 5 за адресою вул. Клосовського, 16 в розмірі 1 % від вартості приміщень, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки.

6. Комунального підприємства "Фармація" Житомирської міської ради за нежитлові приміщення: комунальної установи "Центральна міська лікарня N 2" за адресами: вул. Сабурова, 2-а, вул. Л. Українки, 16, майдан Визволення, 1; комунальної установи "Центральна міська лікарня N 1" за адресами: вул. В.Бердичівська, 70, вул. В.Бердичівська, 32, площа Польова, 2, вул. Адмірала Щастного, 3; комунальної установи "Міська стоматологічна поліклініка N 2" за адресою вул. Щорса, 159; аптек за адресами: вул. В. Бердичівська, 47, вул. Л.Українки, 14, вул. Київська, 86, вул. Московська, 52, вул. Корольова, 46, вул. Черняховського, 102, майдан Путятинський, 9/50, вул. Щорса, 127, майдан ім. С. П. Корольова, 5, вул. Київська, 19/2, вул. Вітрука, 53, вул. Бородія, 60 в розмірі 1 % від вартості приміщень, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки.

7. Комунального підприємства "Аптека N 127" за приміщення аптеки в будинку N 4 на майдані Соборному в розмірі 1 % від вартості приміщень, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки.

8. Житомирського економіко-гуманітарного інституту вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" за приміщення старого корпусу загальноосвітньої школи N 33 за адресою вул. Велика Бердичівська, 52 в розмірі 3 % від вартості приміщень, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки.

 

Секретар міської ради

Н. П. Леонченко

Директор КП "Агентство
з управління майном"
Житомирської міської ради

В. Ф. Загурський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали